Klub dziecięcy Bajkolandia:

Ciocia Kornelia:

Dzieci to mój cały świat – studiuję pedagogikę, pracuję w naszym cudownym żłobku, dodatkowo udzielam lekcji rysunku w CRA Sobótka oraz organizuję warsztaty sensoryczne i grafomotoryczne. Jestem artystyczną duszą i staram się tak pokazać świat, aby poprzez zabawę, artyzm i kreatywność trafić w serca najmłodszych, a przy tym obserwować ich stały rozwój.

Ciocia Madzia:

Zawsze mówili rób to co kochasz.
Więc pracuje w żłobku kochając nasze maluchy. Aktualnie kończę szkołę na kierunku opiekunka dziecięca. Uczestniczyłam w szkoleniu Montessori i mam w planach przyszłościowych rozwijać się w tym kierunku. Kocham pracę z dziećmi, na codzień być w ich bajkowym świecie i pomagać im stawiać pierwsze kroki w społeczeństwie. Następnym celem jest ukończenia studiów psychologicznych oraz stworzenie miejsca, do którego z chęcią dzieci przychodzą i czują się bezpiecznie. A najważniejsze-zrozumieć ich potrzeby i marzenia.

Ciocia Monika:

Witam! Mam na imię Monika i mam przyjemność pracować z Państwa dziećmi. W mojej pracy kieruję się zrozumieniem, miłością i pasją, które staram się przekazać moim podopiecznym. Już jako nastoletnia mówiłam o tym że chcę pracować z dziećmi i już wtedy można było zauważyć moje zaangażowanie w relację z najmłodszymi z otoczenia. W codziennych obowiązkach tworze przestrzeń bogatą w bezpieczeństwo i komfort. Od 3 lat studiuję psychologię Uniwersytecie Dolnośląskim DSW. Dzięki zdobytej tam wiedzy mogę realizować ciekawe i rozwijające zajęcia w naszej placówce. Mam też przyjemność współpracy z nieco starszą młodzieżą, skupiamy się tam na treningu umiejętności społecznych i korzystamy z okazji do zatrzymania się i szerszego spojrzenia na samych siebie.

Ciocia Asia:

Praca z dziećmi to wyjątkowe zajęcie. Uwielbiam obserwować ich rozwój oraz towarzyszyć im i wspomagać w tej fantastycznej podróży. Patrzeć jak szybko uczą się nowych rzeczy i każdego dnia doskonalą umiejętności, jak wielką posiadają ciekawość świata i radość z jego poznawania. W Klubie Dziecięcym Bajkolandia pracuję od 2019 roku. Ukończyłam szkolenie na Opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym. Prywatnie mama dwójki dzieci.

Punkt przedszkolny:

Berenika Zięba – Nauczyciel przedszkolny:

Z wykształcenia jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej oraz oligofrenopedagogiem. Moją pasją jest praca z dziećmi i towarzyszenie im w edukacji i samorozwoju. W kontaktach z najmłodszymi stawiam na „wygłupy” oraz zachęcanie do samodzielności, które przysługuje się do ich rozwoju intelektualnego oraz społeczno-emocjonalnego. Sama również cechuje się chęcią ciągłego poznawania nowych rzeczy, samokształcenia, dokształcania się. Lubię poszerzać swoją wiedzę i umiejętności nie tylko w swojej dziedzinie.

Pani Iwonka – Asystent nauczyciela przedszkola:

Niezastąpiona i uwielbiana przez nasze dzieciaki. Troskliwa, opiekuńcza, kobieta o gołębim sercu. Wszędzie jej pełno. Jest niczym tornado. Zawsze wszystkim i we wszystkim pomaga.

Żłobek Sobótka, ul. Św. Jakuba:

Ciocia Iwonka:

W mojej pracy z dziećmi staram się zawsze tworzyć pozytywną atmosferę, która pozwala dzieciom czuć się bezpiecznie i zrelaksowanie. Uwielbiam kreatywne zajęcia, takie jak rysowanie, malowanie, czy tworzenie różnych rzeczy z papieru. Staram się tez zawsze zachęcać dzieci do wyrażania swoich emocji i myśli, słuchając ich uważnie i angażując się w rozmowę. Praca z dziećmi to dla mnie nie tylko praca, ale również sposób na życie, który daje mi wiele radości i satysfakcji.

Ciocia Grażynka:

Grażyna Pachucka, technik fizjoterapii, licencjat z Promocji Zdrowia Publicznego, od kilku lat opiekun w  Żłobku

Żłobek Bajkolandia w Tyńcu małym:

Ciocia Agnieszka:

Praca z małymi dziećmi to moja pasja. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi do lat 3. Jestem opiekuńcza, życzliwa i spokojna. Uwielbiam czytać dzieciom książeczki i śpiewać piosenki. Ukończyłam szkolenie na Opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym. Prywatnie mama.

Ciocia Renia:

Praca z dziećmi jest dla mnie nie tylko zawodem, ale przede wszystkim pasją. Jako pozytywnie nastawiona osoba w łatwy sposób nawiązuje z maluchami kontakt, zyskując ich sympatię oraz zaufanie. Moim priorytetem jest to, aby dzieci pod moją opieką czuły się bezpieczne i szczęśliwe.