Klub dziecięcy Bajkolandia:

Ciocia Kornelia:

Dzieci to mój cały świat – studiuję pedagogikę, pracuję w naszym cudownym żłobku, dodatkowo udzielam lekcji rysunku w CRA Sobótka oraz organizuję warsztaty sensoryczne i grafomotoryczne. Jestem artystyczną duszą i staram się tak pokazać świat, aby poprzez zabawę, artyzm i kreatywność trafić w serca najmłodszych, a przy tym obserwować ich stały rozwój.

Ciocia Agnieszka:

Praca z małymi dziećmi to moja pasja. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi do lat 3. Jestem opiekuńcza, życzliwa i spokojna. Uwielbiam czytać dzieciom książeczki i śpiewać piosenki. Ukończyłam szkolenie na Opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym. Prywatnie mama.

Ciocia Madzia:

Zawsze mówili rób to co kochasz.
Więc pracuje w żłobku kochając nasze maluchy. Aktualnie kończę szkołę na kierunku opiekunka dziecięca. Uczestniczyłam w szkoleniu Montessori i mam w planach przyszłościowych rozwijać się w tym kierunku. Kocham pracę z dziećmi, na codzień być w ich bajkowym świecie i pomagać im stawiać pierwsze kroki w społeczeństwie. Następnym celem jest ukończenia studiów psychologicznych oraz stworzenie miejsca, do którego z chęcią dzieci przychodzą i czują się bezpiecznie. A najważniejsze-zrozumieć ich potrzeby i marzenia.

Ciocia Asia:

Praca z dziećmi to wyjątkowe zajęcie. Uwielbiam obserwować ich rozwój oraz towarzyszyć im i wspomagać w tej fantastycznej podróży. Patrzeć jak szybko uczą się nowych rzeczy i każdego dnia doskonalą umiejętności, jak wielką posiadają ciekawość świata i radość z jego poznawania. W Klubie Dziecięcym Bajkolandia pracuję od 2019 roku. Ukończyłam szkolenie na Opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym. Prywatnie mama dwójki dzieci.

Punkt przedszkolny:

Wychowawca Anna Ożóg:

Pani Anna Ożóg, studentka pedagogiki opiekuńczej z terapią pedagogiczną. Jej motto życiowe  brzmi: „dzieci to nasza przyszłość”. Uwielbia prowadzić logorytmikę dla dzieci. Prywatnie mama 5 letniej Marysi.

Ukończone szkolenia i kursy:

  • Trening słuchowy Magdaleny Krawczun
  • Elementy terapii ręki w pracy z dziećmi
  • Agresja u dzieci
  • Terapia dziecka z autyzmem
  • Uwaga, a rozwój sensoryczny małego dziecka
  • Zrozumieć autyzm, Metody i formy pracy z uczniami z zaburzeniami w spectrum autyzmu

Pani Iwonka – Asystent nauczyciela przedszkola:

Niezastąpiona i uwielbiana przez nasze dzieciaki. Troskliwa, opiekuńcza, kobieta o gołębim sercu. Wszędzie jej pełno. Jest niczym tornado. Zawsze wszystkim i we wszystkim pomaga.

Żłobek Sobótka, ul. Św. Jakuba:

Ciocia Iwonka:

W mojej pracy z dziećmi staram się zawsze tworzyć pozytywną atmosferę, która pozwala dzieciom czuć się bezpiecznie i zrelaksowanie. Uwielbiam kreatywne zajęcia, takie jak rysowanie, malowanie, czy tworzenie różnych rzeczy z papieru. Staram się tez zawsze zachęcać dzieci do wyrażania swoich emocji i myśli, słuchając ich uważnie i angażując się w rozmowę. Praca z dziećmi to dla mnie nie tylko praca, ale również sposób na życie, który daje mi wiele radości i satysfakcji.

Ciocia Grażynka:

Grażyna Pachucka, technik fizjoterapii, licencjat z Promocji Zdrowia Publicznego, od kilku lat opiekun w  Żłobku