Wyjątkowe miejsce dla maluszków w wieku od 1 do 3 lat.

Oferujemy Państwu profesjonalną opiekę i wysoki standard. W naszej placówce organizujemy mnóstwo zajęć dydaktycznych, tj: dogoterapia, alpakoterapia, logorytmika, język angielski oraz integracja sensoryczna. Wszystkie zajęcia odbywają się w ramach czesnego. Dla maluszków mamy wdrożony program adaptacyjny, który ułatwi stopniowo i łagodnie przyzwyczaić się do nowego środowiska.

Wiemy jak trudno jest pogodzić rodzicielstwo z życiem zawodowym, dlatego aby ułatwić Państwu ten codzienny trud, nasza placówka jest czynna w dogodnych godzinach. Od września 2020r. zmieniliśmy lokalizację, gdzie możemy zapewnić opiekę 24 maluchom.

W nowym miejscu znajdują się dwie przestronne sale zabaw. Są one wyposażone w nowoczesne, atestowane meble, pomoce edukacyjne i zabawki rozwijające kreatywność. Mając na celu dobro dzieci i ich zrównoważony rozwój psychofizyczny w Klubie dziecięcym „Bajkolandia” oprócz zajęć dydaktycznych odbywają się zajęcia gimnastyczne pod nadzorem wykwalifikowanego fizjoterapeuty. Nad prawidłowym rozwojem mowy czuwa logopeda, który w zależności od potrzeb prowadzi zajęcia grupowo lub indywidualnie.

Placówka otwarta jest przez cały rok w godzinach od 6:00 do 18:00, za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.


Adres: Ul. Panoramy Ślężańskiej 23, 55-050 Sobótka